Poradna autopatie

Vstupní konzultace se skládá z rozhovoru s poradcem, v němž klient vylíčí své potíže a problémy, především z hlediska svého subjektivního prožívání a hodnocení. Na základě těchto informací poradce doporučí  individuálně nejvhodnější postup při používání autopatického preparátu, který si klient zhotovuje v autopatické lahvičce sám doma, podle jednoduchého návodu. Autopatický preparát působí prostřednictvím individuální harmonizace a posílení vitální síly. Doplňkově mohou být někdy doporučena opatření zdravého životního stylu, případně vhodná psychoterapie.

Kontrolní konzultace jsou při tomto celostním léčení chronických potíží nejčastěji odděleny delším časovým úsekem (týdny až měsíce) a jsou vždy dohodnuty při předchozí konzultaci. Klient si zapisuje svůj celkový vývoj a změny svého stavu a referuje o tom při kontrole. Podle toho poradce poskytne další doporučení. Mezi jednotlivými domluvenými konzultacemi jsou na přání klienta možné i dotazy k aktuálnímu vývoji stavu telefonem nebo e-mailem.

Bližší informace k technice autopatie najdete v knize J. Čehovského Uzdrav se s autopatií, kterou lze zakoupit u mne v poradně za cenu 230 Kč. Autopatie v podstatě probíhá jako samoléčba, v níž však může být poradce velmi užitečným průvodcem.

Zdroj: www.autopatie.cz

Ceník a objednání