Psychoterapie

S narůstající zkušeností, inspirována Cestou, Benodis, Intuitivním vnímáním, Autopatií aj., jsem postupně vytvořila vlastní terapeutický přístup, který plně respektuje potřeby a individualitu klienta.

Cílem je návrat do rovnováhy, znovunaladění na vnitřní potenciál a jeho optimální využití na všech úrovních.

I já tímto ozdravným procesem procházím a aktualizuji sama sebe. Proto si vážím a respektuji každého, kdo je ochoten se otevřít a nechá se doprovázet při objevování vlastních pokladů.

Vždy znovu žasnu nad nádherou, kterou lidé v sobě konečně dokáží najít.

Ráda se stanu i vaší průvodkyní.

 

Cesta, The Journey

Cesta je nová,  světově uznávaná, terapeutická metoda, která uzdravuje emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. Vytvořila ji Brandon Bays, odbornice na léčbu těla i duše, na základě vlastní zkušenosti. Vyléčila si jejím prostřednicvím nádor  dělohy - bez operace a chemických látek.

Výsledky  nejnovějších výzkumů z oblasti buněčné medicíny (Dr. Candance Pertová) jasně hovoří o obrovském vlivu, který mají potlačené vzpomínky na naše buňky. Kdykoliv prožíváme silnou emoci, kterou potlačíme nebo uzavřeme v sobě, dochází  v těle k chemickým změnám, které vedou k zablokování buněk a jejich schopnosti mezi sebou v těle komunikovat. Pokud zůstanou tyto buňky zablokovány delší dobu, často se pak právě v tomto místě projeví nemoc. Také zde vznikají nevhodné vzorce chování, které si neuvědomujeme  a reagujeme podle nich.

Ke vzniku negativního programu v našich buňkách dochází vždy, když zažíváme intenzivní emoční stav a když tuto emoci potlačíme. To spustí chemickou reakci, která vede k zablokování buněk. Tyto vzpomínky se mohou dědit z generace na generaci (pomocí buněčné paměti), proto,  i když se naše buňky stále obnovují, zdravotní problémy zůstávají.

Je dokázáno, že pokud zdravě cítíme a vyjádříme svoje emoce, buněčné receptory zůstanou otevřené.

Cesta nám pomůže se spojit s tou částí naší bytosti, která vytvořila  původní program v buňkách. Klient je v průběhu procesu Cesty v uvolněném stavu, při vědomí (nejedná se o hypnózu), terapeutem zaveden ke uložené vzpomínce na situaci, která je (většinou aniž bychom to tušili) příčinou jeho potíží. Po jejím zpracování a "přeprogramování", je klient veden procesem čištění a uzdravování, a pak navrácen do plného vědomí.

Tento proces probíhá na hluboké buněčné úrovni, proto je tato metoda mnohem efektivnější, než běžně používané psychoterapeutické metody. To, co jindy trvá měsíce a roky intenzivní psychoterapie, dokáže Cesta za několi dnů či týdnů. Někdy stačí jeden proces Cesty, aby se klient zbavil mnohaletých potíží. Obvykle je však potřeba absovovat několik těchto procesů.  

Jedná se o cestu k uzdravení, návrat do rovnováhy.

Cesta je dostupná pro každého. Nepotřebujete více víry, schopností, představivosti nebo speciální přípravu. Každý člověk má neomezený přístup ke svému vědomí a svým buňkám. Potřebné informace, zde uložené, se objeví. Stačí se jen uvolnit a hrát si stím, co přijde.

Dokonce je možné pracovat s pomocí Cesty také s lidmi v bezvědomí, autisty, miminky nebo zvířaty. Děje se tak přes blízkou osobu nebo ve vědomí terapeuta.

Jsem hrdou absolventkou intenzivního mezinárodního psychoterapeutického výcviku, který vedla osobně paní Brandon Bays.

 


Chci si objednat sezení.