Cesta, The Journey 

Cesta je nová,  světově uznávaná, terapeutická metoda, která uzdravuje emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. Vytvořila ji Brandon Bays, odbornice na léčbu těla i duše, na základě vlastní zkušenosti. Vyléčila si jejím prostřednicvím nádor  dělohy - bez operace a chemických látek.

Výsledky  nejnovějších výzkumů z oblasti buněčné medicíny (Dr. Candance Pertová) jasně hovoří o obrovském vlivu, který mají potlačené vzpomínky na naše buňky. Kdykoliv prožíváme silnou emoci, kterou potlačíme nebo uzavřeme v sobě, dochází  v těle k chemickým změnám, které vedou k zablokování buněk a jejich schopnosti mezi sebou v těle komunikovat. Pokud zůstanou tyto buňky zablokovány delší dobu, často se pak právě v tomto místě projeví nemoc. Také zde vznikají nevhodné vzorce chování, které si neuvědomujeme  a reagujeme podle nich.

Ke vzniku negativního programu v našich buňkách dochází vždy, když zažíváme intenzivní emoční stav a když tuto emoci potlačíme. To spustí chemickou reakci, která vede k zablokování buněk. Tyto vzpomínky se mohou dědit z generace na generaci (pomocí buněčné paměti), proto,  i když se naše buňky stále obnovují, zdravotní problémy zůstávají.

Je dokázáno, že pokud zdravě cítíme a vyjádříme svoje emoce, buněčné receptory zůstanou otevřené.

 

Cesta nám pomůže se spojit s tou částí naší bytosti, která vytvořila  původní program v buňkách. Klient je v průběhu procesu Cesty v uvolněném stavu, při vědomí (nejedná se o hypnózu), terapeutem zaveden ke uložené vzpomínce na situaci, která je (většinou aniž bychom to tušili) příčinou jeho potíží. Po jejím zpracování a "přeprogramování", je klient veden procesem čištění a uzdravování, a pak navrácen do plného vědomí.

Tento proces probíhá na hluboké buněčné úrovni, proto je tato metoda mnohem efektivnější, než běžně používané psychoterapeutické metody. To, co jindy trvá měsíce a roky intenzivní psychoterapie, dokáže Cesta za několi dnů či týdnů. Někdy stačí jeden proces Cesty, aby se klient zbavil mnohaletých potíží. Obvykle je však potřeba absovovat několik těchto procesů.  

Jedná se o cestu k uzdravení, návrat do rovnováhy.

Cesta je dostupná pro každého. Nepotřebujete více víry, schopností, představivosti nebo speciální přípravu. Každý člověk má neomezený přístup ke svému vědomí a svým buňkám. Potřebné informace, zde uložené, se objeví. Stačí se jen uvolnit a hrát si stím, co přijde.

Dokonce je možné pracovat s pomocí Cesty také s lidmi v bezvědomí, autisty, miminky nebo zvířaty. Děje se tak přes blízkou osobu nebo ve vědomí terapeuta.

Jsem hrdou absolventkou intenzivního mezinárodního psychoterapeutického výcviku, který vedla osobně paní Brandon Bays.

Chci si objednat sezení.

Nechte se pozvat na svoji cestu, kterou se navrátíte do rovnováhy...

How The Journey can help?

 What is The Journey?https://www.brandon-bays.cz/

Jak se odborníci, lékaři a vědci vyjadřují o metodě Cesta dle Brandon Bays?

 

kniha_Cesta_sdw

Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel.
 

What is The Journey?

kniha_Cesta_Deti_sdwBrandon Bays, autorka bestseleru Cesta, v této knize ukazuje, jak je možné její výjimečnou a inspirující metodu využít k pomoci dětem. Cesta se zrodila z autorčiny vlastní zkušenosti. Během šesti a půl týdne se bez léků a operací zbavila velkého nádoru.
 

 Svoboda

kniha_Svoboda_sdwToto je kniha o svobodě v jejím nejpravdivějším a nejhlubším smyslu, o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Toužili jste někdy prožít nekonečný potenciál vašeho vlastního Já a otevřeně zažít přirozenou radost, svobodu a pokoj v jádru vaší bytosti?
 

Vědomí - Nová měna

kniha_Vedomi_sdwAutoři Brandon Bays a Kevin Billett, kteří spolu každý rok vedou po celém světě více než třicet seminářů Cesty, nabízejí pokrokový, život transformující proces, který vám dá šanci probudit se do nejhlubšího potenciálu vaší duše.
 

    V knize Cesta / Vědomí – Nová měna najdete pozvání na novou, jedinečnou životní cestu, která vás zbaví omezujících vzorců chování, jež vám brání prožívat v životě trvalé naplnění. Praktický a velice účinný postup vás krok za krokem oprostí od strachu, emocionálních bloků a hluboce uložených negativních přesvědčení, oslabujích vaše schopnosti. Jedinečné a osvobozující poznatky vás potom bez námahy dovedou k projevu hojnosti ve vaší kariéře, zdraví, vztazích a tvořivosti, a to jak z fyzické a duchovní, ale především z emocionální a finanční stránky vašeho bytí