Mgr. Veronika Kučerová

    Jsem terapeutka s dlouholetou praxí v oblasti harmonizace duše a těla. Vnímám jako svoje poslání pomáhat lidem k návratu do rovnováhy - ukázat jim cestu, jak sladit všechny aspekty svého života. Otevřenost, přijetí a podpora jsou tím hlavním, co u mě lidé nacházejí. Smyslem mé práce je pomoci člověku najít v sobě sílu a schopnosti se vypořádat se zátěží, která mu narušuje vztahy, zdraví, a dobrý pocit ze života. Těší mě, že mohu být průvodkyní a svědkyní toho, jak lidé objevují svůj nekonečný vnitřní potenciál ke smysluplnému a radostnému bytí. Mám radost, když se to daří, a moji klienti se pak již obejdou bez mojí pomoci.

    Vystudovala jsem obor psychologie a pedagogika na Ped. F Univerzity Karlovy v Praze, absolvovala mnoho terapeutických  výcviků, seminářů a školení, abych našla zplsob práce, který ve svojí praxi používám. Organicky propojuji tradiční psychologické vzdělání s nejmodernějšími terapeutickými metodami.

    Absolvovala jsem roční intenzivní mezinárodní terapeutický výcvik Cesty (The Journey), vedený osobně autorkou metody, paní Brandon Bays, a jejím manželem Kevinem Billetem. Tyto metody se staly dalšími  skvělými nástroji, které používám při navracení mých klientů do rovnováhy.

    Díky autopatii pana Čehovského získali lidé  jednoduchý a praktický nástroj jak znovunaladit svoje tělo na zdraví a vyhnout se tak často devastujícím zásahům tradiční chemicko-technické medicíny. Autopatie mě uchvátila a používám ji  jako skvělý nástroj k poznání sebe sama, k léčení v rodině i mimo ni. Již tradičně se zúčastňuji pokročilých kurzů autopatie  a přednáším na každoročních autopatických konferencích.

Vše, s čím se v životě setkávám je mi inspirací, některá setkání byla velmi důležitá, děkuji za ně z celého srdce.

    Těším se na Vás, na Vaše děti a přátele!