Autopatie

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být léčena. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma. Působí na organismus stimulací jemných energií, nazývaných v homeopatii vitální sila, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána.

Je mimořádně účinná zejména při léčbě chronických, obvyklými metodami nevyléčitelných, dlouhodobých potíží. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale především pro samoléčbu.

Autopatie je celostní metoda, osvědčila se například při léčbě těchto chronických stavů:

 • atopický ekzém
 • alergie
 • migrény
 • bolesti kloubů a zad
 • deprese, úzkost a strach
 • nespavost
 • autoimunitní nemoci
 • sklon k opakovaným infekčním onemocněním
 • poruchy štítné žlázy
 • cukrovka
 • astma
 • autismus
 • chronická únava
 • chronický zánět střev
 • poúrazové a pooperační stavy

a mnoha dalších dlouhodobých či opakovaných problémů těla a mysli.

 

Autopatie vychází z pochopení, že všechny disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu jemných energií, vitální síly; na principu jemnohmotné rezonance obnovuje spojení a schopnost organismu jemnou informaci  správně přijímat - tím může navracet harmonii, zdraví. Míra, do jaké se to daří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale jemnohmotnou  část člověka, přesahující fyzické tělo.

Zdroj: www.autopatie.cz

 

Autopatická poradna Plzeň: Nabízím Vám odborné zmapování Vašich obtíží, stanovení vhodné potence (ředění), četnosti podávání a způsobu přípravy preparátu, vedení, konzultace a podporu, pokud se rozhodnete autopatií navrátit do rovnováhy.V mojí poradně lze také, po předchozím telefonickém objednání, zakoupit autopatickou lahvičku k domácí přípravě autopatického preparátu a knihu Uzdrav se s autopatií, 6. vydání, která slouží jako podrobná příručka každého autopata.

 

Jsem vyškoleným poradcem autopatie, pravidelně se  v autopatii vzdělávám, přednáším na autopatických konferencích.

 

Přidej na Seznam

Nepřehlédněte

ČT1, 13. 6. 2018 pořad Otisky doby, Každý na svém písečku

09.07.2018 10:17
Dokument ČT o Autopaii a informační léčbě.

Svobodný vysílač, zkušenosti z praxe psycholožky a léčitelky

17.05.2017 00:00
Povídání o práci terapeutky a seznámení s metodou Cesta. Poslechnou si.

Svobodný vysílač, rozhovor

05.05.2017 09:23
Neformální rozhovor s Veronikou Kučerovou v internetovém rádiu. https://www.svobodny-vysilac.cz/2017-04-06-veronika-kucerova-psychologicke-poradenstvi-a-diagnostika/

Rozhovor z kurzu autopatie pro pokročilé - Veronika Kučerová a Kryštof Čehovský

01.12.2016 22:05
Neformální rozhovor, který přibližuje atmosféru autopatických kurzů. Video zde

Jsem vděčná za radost! Dechberoucí příspěvek z loňské autopatické konference.

04.04.2016 09:59
https://www.autopatie.cz/jsem-vdecna-za-radost/

 

Autopatická lahvička

autopathic_bottle[1]

Je určena k homeopatickému naředění vlastní tělesné nebo pránické informace vodou na vyšší, jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance působí produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný organizační princip v člověku, vitální sílu, pránu, čchi, který tak může postupně zlepšovat svou  funkci. Autopatický preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

Lahvičku navrhl a v praxi ověřil Mgr. J. Čehovský a je chráněna jako RCD. Lze zakoupit v mojí poradně za cenu 690,-Kč/kus