Psychologické poradenství

Provázím klienta při jeho vlastním návratu do rovnováhy. Společně se snažíme objevit a odstranit emocionální příčiny jeho obtíží. Inspiruji jej při znovunalezání vlastních kvalit a možností. Podporuji jej při obnovování přirozené vnitřní komunikace a sebeuzdravování.

Při své práci propojuji tradiční psychologické přístupy a metody s alternativním a celostním náhledem na problém a jeho řešení.

Terapie je šetrná a velmi efektivní. Často k výrazné pozitivní změně v prožívání, ale i fyzickém stavu klienta, dochází již během prvního sezení. Počet potřebných sezení je vždy individuální, reaguje na opravdové potřeby klienta. Terapie má pozitivní léčebný vliv nejen na klienta samotného, ale přirozeně také na jeho okolí.

Obvykle spolupracuji také se širším prostředím (rodinou) klienta, obzvláště pokud se jedná o dítě, což přizpívá k pochopení příčiny obtíží, napomáhá harmonizaci vztahů v rodině i mimo ni a vede k jejich uzdravení.

Terapeutické setkání obvykle probíhá v příjemném, bezpečném a diskrétním prostředí soukromé poradny, ve vyjímečných případech lze terapii realizovat i online.

Ráda Vás doprovodím při hledání Vašich skrytých pokladů.

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!