Ceník

První sezení - dospělí

Sezení obvykle trvá 3 hodiny.

4000 Kč

Každé další navazující sezení - dospělí

3400 Kč

Děti do 12 let

2400 Kč

Tři sezení během 3 měsíců 

dospělí, případně členové jedné rodiny 

9900 Kč

Tři sezeni behem 3 měsíců

Děti do 12 let 

6400Kč

Doba trvání a počet sezení, jsou vždy stanoveny individuálně, jsou přizpůsobeny potřebám klienta a terapeutickému záměru.

Doporučuji absolvovat minimálně tři po sobě nasledujici sezeni po třech týdnech. Ve vážných a akutních případech i častěji.  
Má-li problémy Vaše dítě, je vhodné, aby terapii absolvovali nejprve rodiče/matka, přináší to mnohem větší efekt a usnadňuje to terapii pro dítě samotné. 

Platbu je nutné provést při rezervaci, nejpozději týden předem na účet převodem, až poté bude váš termín závazně rezervován.  
Číslo účtu: 236335114/0300, do poznámky prosim uveďte vaše jméno a datum narozeni, děkuji.
V připadě, že se z vážných důvodů nemůžete na terapii dostavit, lze dohodnout náhradní termín. Zaplacená záloha není vratná, v případě náhradního terminu je na něj převedena.

Služby nejsou náhradou lékařské péče, nejedná se o léčení ani diagnostiku zdravotních potíží. Respektujte doporučení svého ošetřujícího lékaře.

Čas, který strávíte s terapeutem a v jeho pozorné přítomnosti, je jen zlomkem péče, kterou doopravdy dostáváte. V ceně sezení je zahrnuta odborná příprava, pronajem vhodných prostorů, dlouhodobé intenzivni vzdělávání a zkušenosti. Terapeutický vztah vzniká již v okamžiku našeho prvniho kontaku a trvá po celou dobu terapie.
Vzhledem k povaze práce samotné, je možné absolvovat jen omezený  počet sezení týdně, aby byla zachována nastavená úroveň a kvalita. 

Po vyplnění objednávky se Vám ozvu telefonicky nebo emailem a domluvíme se na podrobnostech. Ráda zodpovím vaše dotazy k možnostem léčení a objednám Vás na sezení.

Každý klient podepisuje souhlas se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Poradenství telefonicky ani písemně neposkytuji, pouze po individuální domluvě, krátké upřesňující informace a výhradně s klienty, kteří docházejí do mojí poradny.
 
Lze domluvit sezeni on-line přes aplikaci WhatsApp, v případech, kdy se nemůžete z vážných důvodů účastnit terapie fyzicky. 

V době terapií nejsem dostupná na telefonu, protože se plně věnuji svým klientům. V naléhavých případech je možné poslat sms, ozvu se vám zpět jakmile to bude možné. Na nepřijaté hovory nereaguji.
Děkuji za pochopení.

Storno podmínky
Zaplacená záloha na terapii neni vratná. V připadě, že se nemůžete dostavit na určený a rezervovaný termin,  lze individuálně domluvit termin náhradní, pokud je to v možnostech terapeuta. 

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!