Ceník

První sezení - dospělí

Sezení obvykle trvá 3 hodiny.

4000 Kč

Každé další navazující sezení - dospělí

3400 Kč

Děti do 12 let

2400 Kč

Doba trvání a počet sezení, jsou vždy stanoveny individuálně, jsou přizpůsobeny potřebám klienta a terapeutickému záměru.

Částka je splatná na místě v hotovosti. Platby převodem na účet jsou možné pouze po předchozí domluvě. Číslo účtu: 236335114/0300.

Služby nejsou náhradou lékařské péče, nejedná se o léčení ani diagnostiku zdravotních potíží. Respektujte doporučení svého ošetřujícího lékaře.

Po vyplnění objednávky se Vám ozvu telefonicky nebo emailem a domluvíme se na podrobnostech. Ráda zodpovím vaše dotazy k možnostem léčení a objednám Vás na sezení.

Každý klient podepisuje souhlas se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Poradenství telefonicky ani písemně neposkytuji, pouze po individuální domluvě, krátké upřesňující informace a výhradně s klienty, kteří docházejí do mojí poradny.
Lze domluvit sezeni on-line přes aplikaci WhatsApp, v případech, kdy se nemůžete z vážných důvodů účastnit terapie fyzicky. 

V době terapií nejsem dostupná na telefonu, protože se plně věnuji svým klientům. V naléhavých případech je možné poslat sms, ozvu se vám zpět jakmile to bude možné. Na nepřijaté hovory nereaguji. Děkuji za pochopení.

Storno podmínky

  • do 24 hodin před sezením - bez poplatků
  • v den konání sezení s oznámením více než 2 hodiny před začátkem - 50% ceny sezení
  • méně než 2 hodiny před sezením, bez oznámení nebo zpoždění o více než 15 minut po začátku - 100% ceny sezení

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!