Mgr. Veronika Kučerová

Jsem terapeutka s dlouholetou praxí v oblasti harmonizace duše a těla. Již 15 let dooprovázím klienty na jejich cestě k vlastni rovnováze. Otevřenost, přijetí, laskavá péče, podpora, zkušenosti a inspirace, jsou tím hlavním, co u mě lidé nacházejí.

Smyslem mé práce je pomoci člověku najít v sobě sílu a schopnosti se vypořádat se zátěží, která mu narušuje vztahy, zdraví, a dobrý pocit ze života. 

Těší mě, že mohu být zkušenou průvodkyní a svědkyní toho, jak lidé objevují svůj nekonečný vnitřní potenciál ke smysluplnému, radostnému a zdravému životu. Mám radost, když se to daří, a klienti se pak již obejdou bez mojí pomoci.

Vystudovala jsem obor psychologie a pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, absolvovala mnoho terapeutických výcviků, seminářů a školení, abych našla způsob práce, který ve své praxi používám. Přirozeně propojuji tradiční psychologické vzdělání s nejmodernějšími terapeutickými metodami.

Absolvovala jsem roční intenzivní mezinárodní terapeutický výcvik Cesty (The Journey) vedený osobně autorkou metody, paní Brandon Bays, a jejím manželem Kevinem Billetem.
Tento krásný, hravý a nesmirne funkční terapeutický přístup mne hluboce inspiroval a zvládla jsem i diky němu mnohé náročné situace ve svém životě i v potadenském prostředí. 

Díky Autopatii pana Čehovského získali lidé jednoduchý a praktický nástroj jak znovu naladit své tělo na zdraví a vyhnout se tak často devastujícím zásahům tradiční chemicko-technické medicíny. Autopatie mě uchvátila a používám ji jako skvělý nástroj k poznání sebe sama, k léčení v rodině i mimo ni. Již tradičně se účastním pokročilých kurzů Autopatie a přednáším na každoročních autopatických konferencích.

Vše, s čím se v životě setkávám, je mi inspirací. Všechna setkání byla velmi důležitá, děkuji za ně z celého srdce.

Těším se na Vás, na Vaše děti a přátele!

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!