Terapie Cesta

Psychoterapie

S narůstající zkušeností, inspirována Cestou, Benodis, Intuitivním vnímáním, Autopatií aj., jsem postupně vytvořila vlastní terapeutický přístup, který plně respektuje potřeby a individualitu klienta.

Cílem je návrat do rovnováhy, znovunaladění na vnitřní potenciál a jeho optimální využití na všech úrovních.

I já tímto ozdravným procesem procházím a aktualizuji sama sebe. Proto si vážím a respektuji každého, kdo je ochoten se otevřít a nechá se doprovázet při objevování vlastních pokladů.

Vždy znovu žasnu nad nádherou, kterou lidé v sobě konečně dokáží najít.

Ráda se stanu i vaší průvodkyní.

Cesta, The Journey

Cesta je nová, světově uznávaná, terapeutická metoda, která uzdravuje emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. Vytvořila ji Brandon Bays, odbornice na léčbu těla i duše, na základě vlastní zkušenosti. Vyléčila si jejím prostřednicvím nádor dělohy - bez operace a chemických látek.

Výsledky nejnovějších výzkumů z oblasti buněčné medicíny (Dr. Candance Pertová) jasně hovoří o obrovském vlivu, který mají potlačené vzpomínky na naše buňky. Kdykoliv prožíváme silnou emoci, kterou potlačíme nebo uzavřeme v sobě, dochází v těle k chemickým změnám, které vedou k zablokování buněk a jejich schopnosti mezi sebou v těle komunikovat. Pokud zůstanou tyto buňky zablokovány delší dobu, často se pak právě v tomto místě projeví nemoc. Také zde vznikají nevhodné vzorce chování, které si neuvědomujeme a reagujeme podle nich.

Je dokázáno, že pokud zdravě cítíme a vyjádříme svoje emoce, buněčné receptory zůstanou otevřené.

Tento proces probíhá na hluboké buněčné úrovni, proto je tato metoda mnohem efektivnější, než běžně používané psychoterapeutické metody. To, co jindy trvá měsíce a roky intenzivní psychoterapie, dokáže Cesta za několi dnů či týdnů. Někdy stačí jeden proces Cesty, aby se klient zbavil mnohaletých potíží. Obvykle je však potřeba absovovat několik těchto procesů.

Jedná se o cestu k uzdravení, návrat do rovnováhy.

Cesta je dostupná pro každého. Nepotřebujete více víry, schopností, představivosti nebo speciální přípravu. Každý člověk má neomezený přístup ke svému vědomí a svým buňkám. Potřebné informace, zde uložené, se objeví. Stačí se jen uvolnit a hrát si stím, co přijde.

Dokonce je možné pracovat s pomocí Cesty také s lidmi v bezvědomí, autisty, miminky nebo zvířaty. Děje se tak přes blízkou osobu nebo ve vědomí terapeuta.

Jsem hrdou absolventkou intenzivního mezinárodního psychoterapeutického výcviku, který vedla osobně paní Brandon Bays.

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!